17. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Kasım - 07 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.yenilikler.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

COVID-19 salgınının oluşturduğu ve tüm dünyayı etkisi altına alan olağanüstü koşulların devam etmesi ve özellikle uluslararası seyahat kısıtlılıklarının devam etme olasılığı aşı uygulamasına karşın bu yıl da kongremizi yüz yüze yapabilme olanağımızın olamayacağını göstermektedir.

Bu nedenle ve geçen yıl büyük bir başarı ile dijital ortamda gerçekleşen kongremizden aldığımız güçle ,değerli katılımcılarımızın sağlığını korumak kaygısıyla birçok uluslararası önemli toplantılar gibi gerçeğini aratmayacak biçimde 17. Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresinin 5-7 Kasım 2021 tarihlerinde dijital ortamda önemli bir bilimsel olay olarak gerçekleştirilmesi planlanmıştır. Her zaman olduğu gibi uluslararası alanda ünlü konuşmacıların yer aldığı olağanüstü bilimsel program hazırlanmıştır. Değerli bilimsel çalışmalarınızı sunmanız için bildiri sunumlarına geniş yer verilecektir. Yine dijital ortamda teknolojik gelişmeleri izleyebileceğiniz sergi alanı Kongre’nin önemli bir bileşeni olacaktır.

Dijital Kongremizde görüşmek dileğiyle, bildiri özetlerinizi bekliyoruz.

Prof. Dr. Ali OTO, FESC, FACC,FAHA, FHRS, FISHNE
17. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin