4. Ulusal Medikal Estetik ve Kurslar Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Ekim - 31 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Mardan Palace Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.mestder2021.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Medikal Estetik Tıp Derneği tarafından organize edilen ve dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Ulusal Medikal Estetik Kongresi’ni bu sene kurslarımızla da taçlandırdık. Kongremizi ülkemiz ve dünyanın içinde bulunduğu zorlu duruma rağmen, her yıl olduğu gibi bir önceki yıldan bilimsel ve sosyal açıdan daha zengin, daha aktif, daha yararlı ve daha eğlenceli bir platform olarak 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Titanic Mardan Palace Otel - Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Kongremiz; bu alanda çalışan ve alana ilgi duyan bir çok hekimi bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Kongre boyunca alanında uzman kişilerin anlatacağı konuların ve uygulamaların yanı sıra, bildirilerin de sunulmasına ağırlık verilecek ve mümkün olduğunca fazla sayıda bildirinin yer almasına özen gösterilecektir.

Siz meslektaşlarımızı, Antalya’nın en güzel otellerinden Titanic Mardan Palace Otel’de, iyi bilimsel içerikle birlikte, zengin bir sosyal program sunacağımız kongremize davet ediyoruz.

Bir arada olmanın önemini anladığımız bu günlerde katılımınız ve katkılarınız kongremizi zenginleştirecek ve bizleri mutlu edecektir.

Sevgi ve Saygılarımla,

Kongre ve Dernek Başkanı
Dr. Yasemin SAVAŞ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.