18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı

KONGRE TARİHİ
21 Ekim - 23 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Grand Cevahir Convention Center

KONGRE WEB SİTESİ
www.greatist.pro
DAVET
Türkiye’nin en büyük diş hekimliği buluşmalarından biri olan GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı için merakla beklenen açıklama geldi. Organizasyon Komitesi, pandemi koşullarını dikkate alarak kongre tarihini 21-23 Ekim 2022 olarak belirledi.

Dünyanın dört bir yanından bilim insanları ile sektör temsilcilerini ağırlayan GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı, Vestiyer Yayın Grubu (VYG), Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) ve dünyanın en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI) işbirliği ile düzenleniyor.

Her yıl içeriği ve katılımcı sayısıyla başarı grafiğini yükselten etkinlik, 2020 yılında pandemi nedeniyle ertelenmiş ve 2021’e alınmıştı. 18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı için merakla beklenen açıklama geldi: Organizasyon Komitesi, kongrenin tarihini 21-23 Ekim 2022 olarak belirledi.

Yabancı Konuşmacılar ve Fuar Tedbirleri Değerlendirildi

Uluslararası bir kongre olan GREATIST, Türkiye’nin değerli bilim insanlarının yanı sıra yurt dışından konuşmacıları da diş hekimleriyle buluşturuyor. Konuşmacıların ülkelerindeki kısıtlamalar ve oditoryum salonunda ağırlanabilecek diş hekimi sayısı Bilimsel Komite tarafından masaya yatırıldı.
Fuar Komitesi ise Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı olarak gerçekleştirilen GREATIST’i, kapalı alanlarda düzenlenen fuarların uyması gereken salgın tedbirleri açısından değerlendirdi. Önceki yıllarda, 3-4 bin kişi ağırlayan GREATIST Fuarı, önlemler kapsamında yaklaşık 550 kişiyi ağırlayabilecekti. Bu rakamın ortalama 150-200 kişisinin firma çalışanı olacağı düşünüldüğünde, etkinliği 21-23 Ekim 2022’de gerçekleştirmek, gerek katılımcıların sağlığı gerek yabancı konuşmacıların durumu gerekse iş ortaklarının ticari beklentileri açısından daha uygun bulundu.

2022’de “Premium Kongre” Konseptine Geçilecek

Yeni kongrede konsept değişikliğine gidecek olan GREATIST, “Premium Kongre” çizgisi ile dünya çapında konuşmacıları ağırlayacak. Kongrenin ikinci günü olan Cumartesi için, diş hekimliğinin en saygın bilim insanları kürsüde olacak.

Kaydı Olan Diş Hekimleri, Haklarını 2022’de Kullanabilir.

Kongreye kayıt yaptıran diş hekimleri, e-dergi hediyelerinden yararlanmaya devam edip katılım haklarını, sürprizlerle gerçekleşmesi beklenen 2022 yılında kullanabilecek.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin