18. Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Kongresi ve 11. Kolorektal Cerrahi Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
30 Kasım - 04 Aralık 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tkrcdkongre.org
DAVET
Sevgili Arkadaşlar,

2020 hepimiz için çok zor yıl oluyor...

Covid 19 salgını tüm hayatımızı olumsuz etkiledi. Biz sağlık çalışanları; hekimler, hemşireler hep birlikte büyük mücadele verdik, veriyoruz. Bütün dileğimiz Covid 19 salgınını geride bırakmak ve yüz yüze görüşüp, kucaklaşmak imkanı bulabildiğimiz bir kongreyi 2021’de yapabilmek.

"I. TURKISH INTERNATIONAL COLORECTAL SURGERY CONGRESS, XVIII. ULUSAL KOLON VE REKTUM CERRAHİSİ KONGRESİ ve XI. KOLOREKTAL CERRAHİ HEMŞİRELİĞİ KONGRESİ”'ni 30 Kasım - 4 Aralık 2021 tarihlerinde Antalya’da Susesi Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğiz.

Kongreyi ilk defa uluslararası nitelikte, iki dilli düzenliyoruz. Düzenleme kurulunda yurtdışından çok değerli bilim insanları yer alarak önemli katkılarda bulundular. Umarız salgın bu çabamızı engellemez. Bildirileri yazılı kabul edip uluslararası bir derginin supplement sayısı olarak yayınlatma niyetimiz var.

Kursları, video oturumları, 2 salonda paralel devam edecek ana oturumları ve çok sayıda bildiri sunumu ile eşsiz bir kongre olacağını umuyoruz.

Bu kongrede sosyal programa da özel bir önem verdik. Sizi bir araya getirecek güzel sürprizlerimiz olacak.

Onbirincisi düzenlenecek olan Kolorektal Cerrahi Hemşireliği Kongresi geçmişte olduğu gibi bu sefer de çok yararlı ve başarılı olacaktır.

Covid 19 salgını mücadelesini el ele başarı ile yürüten tüm sevgili cerrah ve hemşire dostlarımız ile kongrede görüşmek dileği ile saygı ve sevgilerimi sunarım.

Prof. Dr. Cem Terzi
XVIII. Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.