18. Ulusal Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım E-Kongresi ve 10. Avrasya Yoğun Bakım E-Toplantısı

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 09 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.yogunbakim2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Derneği olarak 6-9 Aralık 2021 tarihlerinde düzenleyeceğimiz 18. Ulusal Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım E-Kongresine sizleri davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Aralık 2019’dan itibaren karşı karşıya kaldığımız COVID-19 pandemisi günlük sosyal yaşam şartlarımız ile birlikte bilimsel toplantılarımızda da değişiklikleri gündemimize getirdi. Artık yüz yüze değil çevrimiçi kongreler, toplantılar gerçekleştirmeye başladık. Biz de Türk Dahili ve Cerrahi Yoğun Bakım Derneği olarak ilk kez 2020 kongremizi çevrimiçi olarak gerçekleştirdik. Oldukça olumlu geri bildirimler aldığımız bu başarılı kongremizin hemen bitiminde 2021 kongremizin hazırlıklarına başladık. 2021 kongresi için eskisi gibi yüz yüze bir kongre gerçekleştirebilir miyiz, yeniden bir araya gelip dost sohbetleri sırasında görüş ve düşüncelerimizi birbirimize aktarabilir miyiz diyerek yola çıktık. Ancak 2021 ‘in ilk yarısında pandeminin tüm hızı ile dünyada ve ülkemizde devam etmesi, aşılamanın yeterli sayıda gerçekleştirilememesi, ortaya çıkan varyant virüs formları nedeni ile bu yıl için yüz yüze bir toplantı gerçekleştirmenin hepimiz için riskli olacağı kararına vardık. Dolayısıyla bu yıl da 6-9 Aralık 2021 tarihlerinde kongremizi E-Kongre olarak gerçekleştireceğiz.

Yoğun Bakım alanında son gelişmelerin konuşulup tartışılacağı, bilgilerimizin güncelleneceği, yeni araştırma fikirlerinin kafamızda şekilleneceği, tüm ilgi duyan ulusal ve uluslararası yoğun bakım camiası üyelerinin bir araya geleceği bilimsel açıdan zengin bir kongre hazırlamaya çalışıyoruz. Kongremiz siz değerli meslektaşlarımızın öneri, katılım ve destekleri ile değer kazanacaktır. Yıllardır sloganımız olan “Hep Birlikte En İyiye” sloganıyla gücümüze güç katmak ve el ele vererek “Yoğun Bakım Bilimini” en üst düzeye çıkarmak için sizleri kongremize davet ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Melda Türkoğlu
TDCY Derneği Başkanı

Müge Aydoğdu
Kongre Başkanı

Nazlıhan Boyacı Dündar
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin