18. Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Mayıs - 15 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Nuhun Gemisi Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
hg2022.hepatogastrotr.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Kongreler bilimsel paylaşımlar kadar sosyal yönü de olan organizasyonlardır. Halen içinde bulunduğumuz pandemi süreci yüz yüze kongrelerin aramızdaki bağların ve dayanışmanın gelişmesinde önemli rol oynadığını göstermiştir. Hepatogastroenteroloji (HEBİPA) Derneğinin düzenli olarak yaptığı ulusal kongrelerin 18.’sinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde birlikte olacağız.

Açılış töreni sonrası (12 Mayıs 2022) dernek başkanlarımızın katılımı ile Ülkemizin gastroenteroloji alanında uluslararası vizyonunun masaya yatıracağı toplantımızın ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Aynı akşam keyif bir sosyal etkinliğimiz de farklı bir atmosfer oluşturacak. Kongremizde 13 Mayıs 2022 Cuma günü salonlarımızdan birisinde tüm gün Hakan Şentürk Hocamızın organize ettiği, İstanbul Bezm-i Alem Gastroenteroloji Bölümünden yapılacak MENA-EGEUS canlı yayınını izleyeceğiz.

Ayrıca kongremizde Avrasya Gastroenteroloji, GİED, İBH ve Motilite Derneklerimiz, kendi panelleri ile yer alarak dernekler arası örnek bir dayanışma göstermiştir.

Avrasya gastroenteroloji Derneği ve MENA-EGEUS canlı yayını ve oturumları kongremize uluslararası nitelik kazandıracak ve böylece İngilizce olarak gönderilen bildiriler PubMed’de taranan Euroasian Journal of Hepato-Gastroenterology dergisinde supplement olarak yayınlanacaktır. Kongremize gönderilen sözlü ve poster bildirilerinden ilk üçe giren poster sahiplerine Avrasya Gastroenteroloji Derneği’nin yapacağı ilk yurt dışı toplantısına sponsorluk ödülü verilecektir. Ayrıca oturumlar sırasında katılımcılar arasından kura ile belirlenen meslektaşlarımıza sürpriz ödüllerimiz olacak.

Sizleri bilimsel ve sosyal olarak doyurucu olması için, düzenleme kurulu olarak yoğun çaba sarf ettiğimiz kongremize, baharın sıcaklığını hissetmeye başladığımız bir zamanda, yavru vatan Kıbrıs’a bekliyoruz.

Sağlık ve esenlik dolu günler dilerim.

Prof. Dr. Mehmet Arhan
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.