18. Ulusal Medikal Fizik Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Kasım - 07 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Beldibi, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Amara Premier Palace Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.medikalfizik2021.org
DAVET
Medikal Fizik Derneği’nin Değerli Üyeleri;

Medikal Fizik Derneği olarak bu sene kongremizi fiziksel olarak 4-7 Kasım 2021 tarihinde sizlerin değerli katılımlarıyla Antalya Beldibi’nde Amara Premier Palace Oteli’nde yapacağız.

Medikal Fizik Derneği’nin düzenlediği medikal fizik kongreleri, ülkemizdeki medikal fizikçileri bir araya getirmekte; uluslararası katılımla, yurt içinde ve yurt dışında çalışan bilim insanlarının bilimsel gelişmeler hakkında bilgi alışverişi ve işbirliği olanaklarını arttırmayı hedeflemektedir.

Her zaman olduğu gibi bilimsel programımızı konularında uzman yurt içi ve yurt dışı değerli konuşmacılarımızın katkılarıyla gerçekleştireceğiz. Kongrede ‘’Radyoterapi’’, ’’Diagnostik Radyoloji’’ ve ‘’Nükleer Tıp’’ alanlarındaki güncel uygulama ve çalışmalar sunularak tartışılacak ve alandaki yeni gelişmeler paylaşılacaktır.

Kongre Düzenleme Kurulu adına, 18. Ulusal Medikal Fizik Kongremize sizleri davet etmekten büyük onur ve kongremizde bir araya gelecek olmamızdan mutluluk duyuyoruz.

Prof. Dr. Bahar DİRİCAN
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.