24. Uluslararası Rhinocamp Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Mayıs - 30 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.rhinocamp.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

24. Rhinocamp kongremizi, 26-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenleyeceğimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Yaşanan güncel gelişmelere istinaden kongremizi yalnızca online kongre şeklinde gerçekleştireceğiz.

Kongre bilimsel programımızda sizler için farklı konularda öne çıkan konuşmacılar davet ederek; dinleyerek ve izleyerek yeni gelişmeleri öğrenmenize yardımcı olacağız. Serbest bildiri sunumları ise birçok farklı ülkeden katılacak olan; alanında uzman, dünyaca ünlü konuşmacılardan, dizleri titreyerek ilk sözlü sunumlarını yapacak olan genç meslektaşlarımıza kadar uzanan geniş bir yelpazeden oluşacaktır.

Sözlü veya elektronik poster olarak sunmak istediğiniz konu başlıklarınızı bekliyoruz. Uluslararası 24. Rhinocamp kongre bildiri kitapçığı, serbest bildiriler ilk iki günde tamamlanacağı için, 29 Mayıs 2021 tarihinde editörlü, ISBN nolu Proceeding Book olarak yayınlanacaktır.

24. Rhinocamp’ta dinleyip öğrenmek istediğiniz konuları lütfen bizlere iletiniz.

26-30 Mayıs’ta tüm meslektaşlarımız ile yüzyüze veya online olarak buluşmak dileği ile,

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Aslı Şahin Yılmaz - Doç. Dr. Nihat Susaman
24. Rhinocamp Toplantıları Sekreterleri

Prof. Dr. Cemal Cingi - Prof. Dr. Halis Ünlü
24.Rhinocamp Toplantısı Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin