19. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Mart - 31 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.klimik.org.tr/klimik2018
KONGRE VİDEOSU
					
						DAVET
						
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği olarak düzenlemekte olduğumuz bilimsel kongrelerimizin bu yıl XIX.’sunu gerçekleştireceğiz. Alanımızdaki en güncel gelişmelerin gözden geçirileceği, en yeni bilgilerin konusunda uzman kişilerce ele alınıp tartışılacağı XIX. Kongremizin diğer kongrelerimiz gibi bilimsel bir şölen havasında geçmesi için hazırlıklarımız sürüyor. Her yıl biraz daha yukarıya taşıdığımız kalite çıtasını bu yıl daha da yükseltmek, sizlere unutamayacağınız bir kongre ortamı sunmak, derneğimizin 31 yıllık deneyiminden süzülen bilgileri aktarmak en büyük amacımız. Sizlerden aldığımız geri bildirimler ve öneriler ışığında kongre programımızı oluşturuyoruz. Her kongrede olduğu gibi bu kongrede de çalışmalarını, deneyimlerini meslektaşları ile paylaşarak çoğaltmak isteyen üyelerimize çeşitli olanaklar sunacağız. Yine başarılı çalışmalar ve ekipler ödüllendirilecek. Kurslar, konferanslar, olgu tartışmaları, simpozyumlar, sözel ve poster bildiri oturumlarının yanı sıra günün yorgunluğunu atabileceğiniz, meslektaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz sosyal ve kültürel etkinlikler sizi bekliyor olacak. Kongre sona erdiğinde, bir sonraki yılın kongresi için çalışmalara hemen başlama motivasyonuyla işlerinizin başına döneceğinizi umuyoruz.

Sizlerin katkı ve katılımlarıyla zenginleşecek olan XIX. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi’nde buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Alpay Azap
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin