2. Muğla Multidisipliner Onkolojik Araştırmalar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
05 Ekim - 07 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
La Blanche Island Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.2018more.com
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Kanser günümüzde sıklığı giderek artan önemli bir sağlık sorunudur. Son zamanlarda tanı ve tedavideki hızlı gelişmelere ve yeni hedefleyici moleküler tedavilere rağmen halen kanser ilişkili ölüm oranları oldukça yüksektir.

Kanser tanısının konulmasından itibaren her bir tedavi aşamasında ve yaşamın son anında kanserli bir hastanın tedavi ve takibi multidisipliner bir yaklaşım ile yapılmaktadır. Bu kanser olguları için vazgeçilmez bir prensiptir ve nitekim kanserli hastalar ilgili bilimsel araştırmalar da multidisipliner bir çizgide daha fazla yoğunlaşır olmuştur.

Sizleri kanserli hastaların sistemik tedavileri yanı sıra bu tedaviler öncesinde, tedavileri süresince ve tedavileri tamamlandıktan sonraki süreçte karşılaştıkları tıbbi sorunları bilimsel araştırmalara yön verecek bir platformda birlikte tartışmaya davet ediyoruz. 2. MUĞLA MULTİDİSİPLİNER ONKOLOJİK ARAŞTIRMALAR SEMPOZYUMU "Her Yönü ile Kanserde Tartışmalı Konular" (MORE 2018) kanserli bir hastanın tıbbi sorunlarını bir çok yönden ele almayı hedeflemektedir. Bu nedenle sadece onkoloji alanında eğitim alan veya hizmet veren sağlık profesyonellerini değil kanserli hastalar ile sık şekilde karşılaşan İç Hastalıkları, Aile Hekimliği başta olmak üzere diğer tüm dahili ve cerrahi branşlarda eğitim alan veya hizmet veren sağlık profesyonelleri de aramızda görmek bizleri mutlu edecektir.

Kanserli hastaları daha iyi anlayabilmek, tanımlamak ve yönetebilmek için sizleri 2. MUĞLA MULTİDİSİPLİNER ONKOLOJİK ARAŞTIRMALAR SEMPOZYUMU "Her Yönü ile Kanserde Tartışmalı Konular" (MORE 2018) sempozyumunda görmeyi istiyoruz. Birlikte bilimsel bir paydada kanseri ve kanser araştırmalarını tartışabilmek için “Ekim’de Bodrum” diyoruz.

Prof. Dr. Sabri BARUTCA
Onursal Başkan

Doç. Dr. Özgür Tanrıverdi
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin