19. Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Ekim - 07 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Divan Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
hebipa2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılında Başkentimiz Ankara'da Hepato Gastroenteroloji Derneği tarafından 5 - 7 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 19. Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kongremizin amacı Gastroenteroloji alanındaki en yeni gelişmeleri ve bu gelişmelerin klinik pratiğimize yansımalarını, birbirinden değerli, alanında deneyimli bilim insanlarının tecrübe aktarımları ile siz değerli meslektaşlarımıza sunmaktır. Günlük pratiğimize katkı sağlayacak temel bilgilerimizi güncelleyecek, akademik bilgi dağarcığımızı zenginleştirecek olan kongremizin özellikle genç meslektaşlarımıza önemli faydalar sağlayacağına inanıyoruz.

Kongremiz kapsamında paneller, kurslar, etkileşimli toplantılar, video maratonları, sözlü ve poster sunumu etkinlikleri ve uydu sempozyumlar yer alacaktır. Kongremizde bilimsel aktivitelerin yanı sıra, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılının coşkusunu birlikte yaşayacağımız, dostlukların pekiştirileceği, meslektaşlarımızla tanışma ve iletişim fırsatlarının yaşanacağı pek çok sosyal etkinlik de gerçekleştirilecektir.

Kongremiz katılımınız ve katkılarınızla değerlenecektir. Tüm meslektaşlarımızı bekliyor sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Osman ERSOY
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.