19. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi-TJOD 2022

KONGRE TARİHİ
18 Mayıs - 22 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tjod2022.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Ülkemizin Kadın Doğum alanında çatı derneği olan TJOD’nin 19. Ulusal Kongresini 18-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Türkiye’nin en gözde kongre şehri olan Antalya’da Titanic Deluxe Otel’de sizlerin katılımı ile gerçekleştireceğiz.

Düzenlediğimiz tüm kongrelerimizde sizlerin derneğimize verdiği büyük güç ve destek sayesinde bu sene de kongremizi kötü günleri geride bırakmış olarak çok başarılı bir şekilde düzenleyeceğimize inancımız tamdır. Geçmişte olduğu gibi yine sizlerin çok yüksek ilgisini beklediğimiz kongremizde obstetrik ve jinekoloji alanında görev alan tüm meslektaşlarımızla birlikte uzmanlık alanımızla ilgili son gelişmeleri paylaşmak ve tartışmak adına kaçırılmayacak bir fırsat olacaktır. Ayrıca, kongremizde tüm dünyadan ve ülkemizden bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere bir araya gelen seçkin konuşmacıların yer aldığı üst düzey bir bilimsel program yapacağız. Kongremize göndereceğiniz bilimsel çalışmalarınız, bilimsel tartışmalarda katkılarınız ve sosyal ortamlardaki varlığınızla kongremize renk katacaksınız.

Sevgili Meslektaşlarım, sizlerle tekrardan bir araya geleceğimiz için çok heyecanlı ve mutluyuz. 19. Ulusal kongremizi sizlerle beraber kaldığımız yerden, eskisinden daha güçlü şekilde bir araya gelmemizi büyük coşku ve sevgi ile kutlayacağız.

Antalya’da sevgi arkadaşlık ve dostluk ortamında sizinle birlik olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş
Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.