Türk Oftalmoloji Derneği 34. Yaz Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
23 Eylül - 25 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham İzmir Özdilek Otel

KONGRE WEB SİTESİ
todnet.org/YazSempozyumu2022
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği İzmir Şubesi tarafından İzmir’de düzenlenecek 34. Yaz Sempozyumuna sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyorum.

23-25 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan “İyatrojenik Göz Hastalıkları (Ders Aldığım Olgular, Aldığım Dersler)” başlıklı sempozyumumuz 2020 yılında çok büyük boşluk bırakarak aramızdan ayrılan çok değerli meslektaşımız Prof. Dr. F. Hakan Öner hocamız anısına düzenlenmektedir. Çok erken yaşta kaybettiğimiz arkadaşımız Dokuz Eylül Üniversitesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ve Türk Oftalmoloji Derneği bünyesinde çok değerli katkılar sunmuş ve kişiliğiyle hepimizin kalbinde çok önemli bir yer edinmiştir.

Hekimlik mesleğinde ve özellikle de cerrahi uygulamalarda iyatrojenik sorunlar; her zaman karşılaştığımız sorunlardır. Sempozyumumuz süresince oftalmolojinin her alanında karşılaşabileceğimiz iyatrojenik sorunlar, çok değerli meslektaşlarımız tarafından detaylı bir şekilde ele alınmakta ve çözümler gösterilmektedir. Bu sorunların medikolegal yönünün ve stres yönetimi ve farkındalığın da birer konferansla yer aldığı sempozyumumuzun hepimiz için yararlı olacağını düşünüyorum.

Sempozyum programında panel ve konferans konuşmaları yanında, pek çok meslektaşımızın bilimsel çalışmalarını sunduğu sözlü bildiri oturumu da programda yerini alacaktır. Ayrıca Katarakt ve Refraktif Cerrahi Birimi ile Nörooftalmoloji Birimi aktiviteleri de düzenlenecektir.

Sempozyumun düzenlenebilmesi ve bilimsel programının en iyi hale getirilmesi için üstün gayret ve özveriyle çalışan TOD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu’ndaki çok değerli çalışma arkadaşlarıma, bu programda görev alarak bilgilerini bizlerle paylaşan değerli bilim insanlarımıza, çalışmalarını bizlere sunacak olan değerli meslektaşlarımıza, sempozyumun en uygun ortam ve şartlarda sizlere sunulmasına katkı sağlayan endüstri firmalarına ve kongre organizasyon firmamız Global ekibine TOD İzmir Şubesi adına çok teşekkür ederim.

İzmir her mevsim güzeldir ama Eylül’de bir başka güzeldir. Sizleri güzel İzmir’imizde ağırlayacak olmaktan büyük sevinç duymaktayım.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Filiz Afrashi
TOD İzmir Şubesi Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.