19. Video Konferanslar

KONGRE TARİHİ
24 Mart - 26 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
videokonferanslar2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Çukurova Kulak Burun Boğaz Derneği’nin 24-26 Mart 2022 tarihleri arasında Hilton Hotel Adana’da 19. sunu gerçekleştireceği VİDEOKONFERANSLAR’a sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duymaktayız.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Otorinolarengoloji alanındaki tüm güncel konular videolar eşliğinde sunulacak ve tartışılacak olup zengin bir toplantı programı oluşturmak amacıyla şimdiden çalışmalara başlanmıştır.

19. Videokonferanslar kapsamında geçen sene de çok ilgi gören kurslarımızı düzenleyeceğiz.

Yıllardır takdiriniz ve desteklerinizle büyüttüğünüz toplantımıza katılımınızın bizlere güç vereceğini tekrar belirtmek isteriz.

Sizleri çok endişeli, çok zorlu geçen bir yılın üzüntülerini, gerginliklerini geride bırakmak, bize teselli olacak bilimsel bir şölenle ülkemizde ve dünyada normale dönmenin mutluluğunu yeniden yaşamak umudu ile 19. Videokonferanslar’a davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Özgür Tarkan

Doç. Dr. Özgür Sürmelioğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.