2. Çocukluktan Erişkine Romatolojiye Panoramik Bakış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
04 Mayıs - 07 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
Sapanca, Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
NG Sapanca Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
romatolojidepanoramikbakis.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Romatoloji Alanına multidisipliner bir bakış açısı ile ilkini geçen yıl düzenlediğimiz, “ Çocukluktan Erişkine Romatolojiye Panoramik Bakış Sempozyumumun” ikincisi düzenlemekte olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız. Çocukluktan erişkine ortak takip edilen hastalara dinamik bir bakış açısı ile yaklaşmak ve aynı dili konuşmak üzere çıktığımız bu yola, bu yılda ortak konularımızı diğer bilim alanlarındaki konusunda yetkin hocalarımızla gündeme getirmeyi planlıyoruz.

İlgili branşlarda giderek önemi artan Kas İskelet Sistemi Ultrasonografisi’nin ilkine gösterilen ilgi ve katılımınız için teşekkürlerimizi iletirken tecrübeli eğitmenlerimizle gerçekleştireceğimiz “2. Pediatrik Kas İskelet Sistemi Ultrason (USPER) Kursu” na sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Bu yıl sempozyumda alanımızla ilgili hastalıkların patogenezini derinlemesine irdeleyeceğimiz “İnflamasyon kursu” olacaktır.

Bu bilimsel şölene düzenleme kurulu adına sizleri davet etmek ve Sapanca’nın eşsiz doğasında sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.

Saygılarımla.

Prof. Dr. Betül SÖZERİ
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.