2. Cumhuriyet Üniversitesi Romatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
12 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Tokat, Türkiye
KONGRE YERİ
Dedeman Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.sivasromatolojigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

12 Mayıs 2018 tarihinde bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz “2. Cumhuriyet Üniversitesi Romatoloji Günleri”ni “Sultan Şehrimiz” SİVAS’a komşu ilimiz Tokat’ta yapacağımızı duyurmanın mutluluğunu paylaşmak istiyoruz.

Sultan şehrimiz Sivas’a komşu şirin ilimiz Tokat, aynı zamanda Ailevi Akdeniz Ateşi (FMF) hastalığı başta olmak üzere romatizmal hastalıkların sık görüldüğü bir coğrafyada yer almaktadır.

Yenilenen tıbbi bilgilerimizi pekiştirmek, romatoloji ve romatizmal hastalıklar konusunda uzman değerli öğretim üyelerimizi aramızda görmek tecrübelerinden faydalanmak ve romatolojiye ilgi duyan; Aile hekimi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı, İç Hastalıkları uzmanı ve diğer herkesi bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

12 Mayıs 2018 tarihinde TOKAT’ta buluşmak dileğiyle.

Saygılarımızla,

Doç. Dr. Ali ŞAHİN
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin