2. Dicle Dahiliye Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Eylül - 25 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
Diyarbakır, Türkiye
KONGRE YERİ
Dicle Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
dicledahiliyekongresi.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

İlk olarak 2021 yılında on-line olarak düzenlediğimiz 1. Dicle Dahiliye Günleri toplantımızı bu sene fiziki olarak 2. Dicle Dahiliye Kongresi adı altında ulusal bir kongre olarak yapacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi, ülkemizin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uzun yıllardır Akademik araştırma ve sağlık hizmeti vermenin yanı sıra ülkenin her köşesinde hizmet veren çok sayıda sağlık çalışanının eğitimini de sağlamıştır. Çok geniş bir aileye sahip iç hastalıkları ve yan dal uzmanlarının bilgi birikimini paylaşmak, meslektaşlarımızla daha iyi bilimsel etkileşimler sağlamak gayesiyle bu toplantıların yapılması şart olmuştur.

Bizler bu toplantılarımızla genç meslektaşlarımızın bilgi birikimlerini artırmak, iç hastalıkları alanındaki hızlı/başdöndürücü gelişmelerden meslesktaşlarımızı haberdar etmek ve böylece mezuniyet sonrası eğitime katkı sağlamak niyetindeyiz. Ülkemizin değerli, tecrübeli hekimlerini bölgede ağırlamak ve bilgi birikimlerinden faydalanmak bu toplantıların bir başka kazanımı olacaktır. Bu toplantı vesilesiyle alışık olduğumuz toplantı destinasyonlarının dışında bölgemizde toplantı yapmak kültürümüzü, tarihi ve doğal güzelliklerimizi de gösterme şansı yakalayacağımızı da düşünüyoruz.

Diyarbakır için en güzel mevsim olan Sonbaharın Eylül ayında bilimsel açıdan dolu geçecek 2.Dicle Dahiliye Kongresi için sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Orhan Ayyıldız
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Yaşar Yıldırım
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.