2. Gazi Gastroenteroloji Günleri-İBH

KONGRE TARİHİ
27 Şubat - 28 Şubat 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.gastrogunleri2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bilimsel gelişim ve değişimin hızla yol aldığı günümüzde biz Gastroenteroloji Uzmanlarının en önemli ilgi alanlarından olan IBH'da gelişmeler hızla devam etmektedir. Bizler de her gün kendimizi bu alanlardaki yeni gelişmelere adapte etmeye ve bilgilerimizi güncel tutmaya özen göstermekteyiz.

Amacımız IBH'yı Gastroenterolog, Cerrah ve Romatolog gözüyle ele almak, yeni gelişmeleri ve güncel bilgileri paylaşmak ve üzerinde tartışarak yeni bilgilerle bilgi birikimimizi geliştirmeyi sağlamaktır.

Gastroenterolojinin yeni konularının yanı sıra temel konularını da tartışacak ve güncel gelişmeleri sizlerle paylaşma olanağı bulacağız. Gastrointestinal sistem hastalıklarının endoskopik uygulamalarının mikrobiyotaya etkisi ve yeni gelişmeleri değerlendirmek ve inflamatuvar bağırsak hastalıklarına pozitif etkilerini değerlendirme imkanı sağlayacağız.

Gazi Üniversitesi İç Hastalıkları Gastroentoroloji Bölümü, dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri ve pratik uygulama tekniklerini 27-28 Şubat 2021 tarihlerinde arasında Online olarak sizlerle paylaşmaktan onur duyar. 2. Gazi Gastroentoroloji Günlerinde sizi de aramızda görmek temennisi ile saygılarımızı sunarız.

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.