Her Yönüyle Tremor E-Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
11 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tremor2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Nöromodülasyon Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Hasta Eğitim derneği (Nörotek AR&GE) olarak 11 Eylül 2021 tarihinde çevrimiçi platformda düzenleyeceğimiz Tremor ana konulu sempozyumumuz, derneğimizin ana kuruluş sebeplerinden biri olan Nöromodülasyon teknolojilerinin meslektaşlarımız arasındaki bilinirliğini artırmak ve bu konuya ilgi duyan meslektaşlarımızın da konu hakkındaki bilgi dağarcığını geliştirmek olan misyonunumuzun aslında sadece ilk adımlarından biridir.

Derneğimizin gerçekleştireceği bu ilk sempozyumumuzda amacımız, Tremor patolojisini ve Nöromodülasyon uygulamalarından biri olan Derin Beyin Stimülasyonu girişimini Tremor endikasyonunda birbirinden kıymetli konuşmacılarımızla her yönüyle tartışabilmek ve bu sayede meslektaşlarımız arasında konunun bilinirliğini artırırken konuyla ilgili yeni teknolojileri ve yarınları paylaşabilmektir.

Dünyamızın içinde bulunduğu Covid-19 pandemi sürecinde ne yazık ki tüm bilimsel toplantılarımız çevrim içi hale gelmek zorunda kalmıştır. Ancak, çevrim içi toplantıların dezavantajları olduğu kadar, katılımcıların bulundukları ortamdan toplantıya katılabilme, daha kısa süreli bir ajanda ile bilimsel içerikten faydalanabilme ve düşük bütçe gereksinimine sahip olma gibi avantajları da mevcuttur Bu sebeple katılımın tamamen ücretsiz olarak gerçekleşeceği bu toplantımız özellikle sorularınızı çevrim içi olarak birebir kamera ve mikrofonunuzu kullanarak sorabileceğiniz şekilde tasarlanmış ve bu sayede toplantının daha interaktif olması amaçlanmıştır.

Tüm bu etkenler çerçevesinde Tremor konusunun her yönüyle geniş bir yelpazede konuşulup tartışılacağı “Her Yönüyle Tremor” e-sempozyumumuzun sizlerin kıymetli katılımı ile başarıya ulaşacağına inancımız tamdır.

11 Eylül 2021 tarihinde e-sempozyumumuzda buluşmak umuduyla.

Doç. Dr. Atilla YILMAZ
Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin