2. Genç Endoskopistler Platformu Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
23 Şubat - 25 Şubat 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Papillon Ayscha Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.geplatformu.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Jinekolojik Endoskopi Derneği’nin desteğiyle Genç Endoskopistler Platformu tarafından 23-25 Şubat 2018 tarihlerinde, Papillon Ayscha Hotel, Belek / Antalya’da 2. Genç Endoskopistler Platformu Sempozyumu düzenlenecektir.

İlkini, 13-15 Ocak 2017 tarihlerinde Papillon Ayscha Hotel, Belek’te 200 katılımcı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuz büyük ses getirmiş ve ilk defa uygulanan eğitim metotları sayesinde birçok uluslararası derneğin ve endüstrinin dikkatini çekmiştir. Ülkemizdeki tüm toplantı formatlarını alt üst eden, devrim niteliğinde bir formatla gerçekleştirilen sempozyumda tüm genç katılımcılar interaktif olarak toplantılara katılmış ve kendilerini özgürce ifade etme olanağını bulmuşlardır. Hedefimiz ülkemizin geleceği olan genç değerlerin önünü açmak ve vizyonlarını genişletmektir.

Bu motive edici toplantıda sizleri yeniden aramızda görecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Endoskopi dolu günler diliyorum…

Prof. Dr. Fatih ŞENDAĞ
Jinekolojik Endoskopi Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin