IAOMS-AÇBİD 12. Uluslararası Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 13 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Ela Quality Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.iaoms-acbid2018.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

IAOMS Yönetim Kurulu adına, AÇBİD'in IAOMS üyeliğini de kutladığımız ortak toplantılarımızdan ilki olan IAOMS-AÇBİD Ortak Konferansı’na ve güzel Antalya’ya hoş geldiniz.

AÇBİD Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Timuçin Baykul, AÇBID Yönetim Kurulu ve Konferans Başkanı Dr. Doğan Dolanmaz'ın öncülüğünde oluşan bu ortaklık projesi, Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi’nin gelecekte ulusal ve uluslararası düzeyde daha iyi tanıtılacağının bir teminatıdır. Bilimsel Başkan Prof. Reha Kisnisci, IAOMS temsilcileri Prof. Piet Haers ve Prof. Nabil Samman ile birlikte uzmanlığımız ile alakalı pek çok aydınlatıcı konuyu programa dahil etmenin yanı sıra fikir alışverişinde bulunulabilecek forumları da içeren olağanüstü bir program hazırladı. Bu konferansın gelecekteki ortaklıklar için bir model olacağına hiç şüphem yok. Tüm meslektaşlarımızı bir araya getirmek ve dostlukları yeniden canlandırmak için sabırsızlıkla bekliyorum.

En içten dileklerimle

Prof. Alexis Olsson
IAOMS Başkanı


Sevgili Meslektaşlarım ve Arkadaşlarım,
"IAOMS-ACBID Ortak Kongresi-12. Ağız ve Diş Çene Cerrahisi Kongresi”, 9-13 Mayıs 2018 tarihinde, topluluğumuz için büyük bir heyecan kaynağı olan IAOMS'un işbirliği ile Antalya'da gerçekleştirilecektir.

Bilimsel toplantılar ile bilginin yayılmasının ve paylaşılmasının mesleğin ilerlemesinde ne denli önemli olduğu bilinmektedir. IAOMS işbirliğiyle düzenlenen 12. Ortak Kongre, başarıya giden yolda önemli bir kilometre taşı olacaktır. 12. Kongremiz, seçkin konuşmacıları ve dünyanın her yerinden gelecek katılımcıları, iyi yapılandırılmış dersleri, muazzam bir bilimsel atmosferin yanı sıra arkadaşlarımızı ve meslektaşlarımızı Antalya'da bir araya getiren bir sosyal kutlama olacaktır.

Alexis Olsson'a ve IAOMS yönetim kuruluna bu tür işbirlikleri için teşekkür ediyorum ve yeni ufuklara yola çıkmak , uzmanlığımızı daha iyi tanımak için hepinizi davet ediyorum.

Prof. Dr. Timuçin Baykul
AÇBİD Başkanı


Değerli meslektaşlarım,
9-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya, Belek’de düzenlenecek olan derneğimizin 12. Bilimsel Kongre’sini branşımızı temsil eden uIuslararası en büyük organizasyon olan IAOMS ile birlikte gerçekleştireceğimizi gururla bildirmek istiyorum.

Hepinizin bildiği gibi AÇBİD kurulduğu günden bu yana branşımızın uluslararası standartlara ulaşmasını öncelikli hedefi olarak belirlemiş ve bu amaçla bu güne kadar dünya çapında tanınan çok değerli konuşmacıların katılımıyla 11 kongre ve 4 sempozyum ve çok sayıda kurslar düzenlemiştir.

IAOMS-AÇBID Ortak Kongresi altında gerçekleşecek olan 12. Kongremizde Reha Kişnişci başkanlığında oluşacak olan seçkin bir bilimsel komite tarafından oluşturulacak olan program içerisinde hepsi alanında uzman yurt-içi ve yurt-dışı konuşmacıyı dinleme fırsatı bulacaksanız. Aynı zamanda birçok pratik eğitimin verileceği kurslara katılma şansı yakalayacaksınız.

Derneğimizin gerçekleştirdiği tüm bilimsel organizasyonlarda olduğu gibi bu kongrede de alanımızla ilgili tüm konular yüksek standartlarda ve titizlikle hazırlanmış bir bilimsel program ile sunulacak ve tartışılacaktır. Bununla birlikte, meslektaşlarımız kendi olgularını ve çalışmalarını paylaşma fırsatı bulacaktır.

AÇBİD ve IAOMS işbirliği ile düzenlenecek olan bu güzel organizasyonda görüşmek üzere hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Prof. Dr. Doğan Dolanmaz
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin