2. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Haziran - 20 Haziran 2021

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
hastaliktavesagliktadermatoloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi, 1. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi’ni 2020 Haziran’ında yüz yüze olarak Kapadokya’da planlamıştık. Fakat tüm dünyayı etkileyen pandemi nedeniyle bu kongremizi, ilk ulusal ‘online’ dermatoloji kongresi olarak Eylül ayında yapmak zorunda kaldık. Bu nedenle kapanış konuşmasında da söylediğim gibi, Kapadokya’ya olan borcumuz nedeniyle, 2. HSDK’ni yeniden Kapadokya’da yapmaya karar verdik. Dolayısıyla sizleri 17-20 Haziran 2021 tarihleri arasında Kapadokya’ya bekliyoruz. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar AD olarak Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği ile birlikte gerçekleştireceğimiz ‘2. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi’ nin düzenleme kurulu yine çok değerli bilim insanlarından oluşacaktır.

Her daim yenilikçi bir soluk olarak planladığımız kongremizin bilimsel ve sosyal programını yapılandırırken yine siz değerli meslektaşlarımızın, asistanından en kıdemli öğretim üyesine kadar, fikirleri ve önerileri en büyük ilham kaynağımız olacaktır. Daha önceki gibi ilmek ilmek örmeye başladığımız kongremizin bilimsel ve sosyal programına atacağınız her farklı ilmek, kongremize sizlerin de renklerini katacaktır.

Bu kongremizde de yine sizlerle birlikte yeni sunum şekilleriyle farklı sunumlar gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konudaki önerilerinizi iletişim epostamıza gönderebilirsiniz.

Ayrıca ‘ilginç ve istekli sunumlar oturumu’ nu bu kongremizde de planladık. Bu oturumda 1. HSDK’nde olduğu gibi, dermatoloji ile ilişkili ilginç bir sunumu olduğunu söyleyen meslektaşlarımızın, bize gönderecekleri sunumları arasından seçilecek sunumlara yer verilecektir.

Planladığımız tartışmalı-çekişmeli oturumlar da, kongremize ayrı bir heyecan katarken, kozmetik uygulamalarla ilgili kurslar ve sunumlar ise bu konudaki pratik bilgi açıklarını kapatmak için bir vesile olacaktır.

Bugüne kadar yapılmış değerli kongrelerin yüksek bilimsel düzeyine yine farklı yollardan ulaşmak en büyük dileğimizdir. Sosyal etkinliklerle keyifli hale getirilecek kongremizin katılımınızla var olacağının bilincinde olarak, sizleri hak ettiğiniz şekilde ağırlamak için çok çalışıyoruz.

17-20 Haziran 2021 tarihleri arasında Kapadokya’ya bekleniyorsunuz.

Siz yoksanız yine bir eksiğiz…

Saygı ve sevgilerimizle...

Prof. Dr. Bilal Doğan
Kongre Eş Başkanı

Prof. Dr. Server Serdaroğlu
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.