Romatoloji 365 Sempozyumu 2021

KONGRE TARİHİ
25 Kasım - 28 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
romatoloji365.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Klinik pratikte, romatoloji hastalarımızın tanı ve tedavi sürecinde bazen sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu nedenle, gerçek vakalar üzerinden yaşanan sorunlar için yapılacak beyin fırtınası ve tartışmaların romatoloji pratiğinde bilgi paylaşımı ve hasta yönetimi açısından çok faydalı olduğunu düşünüyoruz.

İlki sanal kongre olarak düzenlenen Romatoloji’de 365 Sempozyumu’ndan sonra bu yıl ikincisini tarihi ve doğal güzellikleriyle UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan şehirlerimizden Bursa’da 25-28 Kasım’da gerçekleştirmeyi planladık. İlk sempozyumda olduğu gibi birbirinden ilginç ve eğitici vakaların eşliğinde alanında yetkin hocalarımızın bilgi ve deneyimlerini paylaşacağı toplantılar gerçekleştirilecektir. Bu yıl, farklı olarak alanında dünyaca yetkin yabancı katılımcıların da olduğu İngilizce sunulan vakaların da yer alması sağlanacaktır.

II. Romatoloji’de 365 Sempozyumu’nda birbirinden ilginç ve öğretici vakaların başta iç hastalıkları ve romatoloji yandal uzmanlık öğrencileri ile yandal uzmanlarına faydalı olacağını düşünmekteyiz.Sosyal ve bilimsel olarak üst düzeyde etkileşimlerin gerçekleşmesini ümit ettiğimiz sempozyumumuzda, Bursa’da buluşmak üzere tüm meslektaşlarımızın katılımını bekliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla...

Sempozyum Başkanları

Prof. Dr. Yavuz Pehlivan - Prof. Dr. Ayten Yazıcı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin