2. International Dr. Safiye Ali Congress on Multidisciplinary Studies in Health Sciences

KONGRE TARİHİ
30 Eylül - 02 Ekim 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.medrecordscongress.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

​Tıp ve Sağlık Bilimleri alanında güncel konular teması ile bu yıl ikincisini gerçekleştireceğimiz kongremiz online olarak yapılacaktır. Kongremizin temel amacı; tıp ve sağlık bilimleri alanlarının gelişimine katkıda bulunmak, bu alanlarda güncel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşmak, sağlık profesyonelleri arasındaki iletişim ve işbirliğini artırarak ülkemizdeki ve uluslararası düzeydeki bilim insanlarını bir araya getirmektir.

​Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir platform olacağını düşünmekteyiz. Bu platform dâhilinde değerli bilimsel çalışmalarınızı sunmanız için bildiri sunumlarına geniş yer verilecektir.

Bu kapsamda sizleri 30 Eylül - 2 Ekim 2022 tarihinde online düzenlediğimiz “II. International Dr. Safiye Ali Congress on Multidisciplinary Studies in Health Sciences” isimli kongremize davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.

Kongre Başkanı
Doç. Dr. Deniz ŞENOL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin