One Health Türkiye 2022

KONGRE TARİHİ
03 Haziran 2022

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Fişekhane Ana Sahne

KONGRE WEB SİTESİ
www.onehealthturkiye.com
DAVET
“ONE HEALTH TÜRKİYE” Tüm dünyada kabul gören ve “Tek Tıp, Tek Sağlık, Tek Dünya” sloganıyla başlatılan bakış açısından yola çıkarak; karşılaştırmalı tıp başta olmak üzere, gıda güvenliği, hayvan ve insan sağlığı ayrıca sağlık teknolojileri gibi bağlantılı birçok konuyu barındıran bir etkinliktir.

Etkinlik, Türkiye’de bilim insanlarını, uzmanları, sağlık kuruluşlarını ve sağlık konusunda teknoloji ve gıda üreten farklı firmaları gündem yaratacak konularla bir araya getirerek, bölgesel, ulusal ve uluslararası işbirliği ortamını oluşturacak.

Bununla birlikte; Ulusal bütüncül sağlık yaklaşımıyla ilgili bilimsel çalışmaları daha geniş kitlelere duyurmak ve farkındalık yaratmak, Türkiye’deki araştırma ve eğitim kurumları tarafından şu anda yürütülen girişimlerinin genel bir resmini sunmak ve diğer ulusal, bölgesel ve uluslararası sağlık ağları ile işbirliği için uyumlu bir temel sağlanmasına katkıda bulunmayı hedefliyor.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.