5. Kardiyo-Bahar Kardiyoloji Bahar Güncellemesi

KONGRE TARİHİ
22 Mart - 25 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
2018tkd-ste-kardiyobahar5.tkd.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Kardiyoloji Derneği çalışma grupları tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen, Kardiyo-Bahar Kardiyoloji Bahar Güncellemesi toplantısı bu yıl 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Elexus Otel’de düzenlenecektir.

Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan toplantıda bilimsel program Türk Kardiyoloji Derneği Çalışma Grupları tarafından güncel bilgiler ışığında oluşturuldu. Toplantıda sempozyumların yanında; karşıt görüş, nasıl yapalım ve olgu odaklı oturumlar düzenlenmiştir. Ayrıca çalışma gruplarının düzenlediği birçok kurslara da yer verilmiştir.

Yine son bir yıl içerisinde yayınlanmış kılavuz değişikliklerin tartışılacağı teorikten pratiğe kılavuz oturumu ve kardiyoloji camiasında ses getiren çalışmaların sunulacağı sıcak gelişmeler oturumları da toplantıda yer alacaktır.

Ayrıca katılımcıların ilginç olgularını sunup tartışabilecekleri bir platform hazırlanmış olup, toplantıya ilginç olgu bildiri kabulü de yapılacaktır. Toplantımız Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilecektir.

Son gelişmeleri ve değişimleri tartışarak bilgilerimizi güncelleyeceğimiz toplantımızda sizleri de aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağız.

Kıbrıs’ta 5. Kardiyo Bahar toplantımızda görüşmek ümidi ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Mahmut Şahin
Türk Kardiyoloji Derneği Başkanı

Prof. Dr. Adnan Abacı
Türk Kardiyoloji Derneği Başkan Yardımcısı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin