2. Mustela Dermopediatri Zirvesi

KONGRE TARİHİ
17 Nisan 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.musteladermopediatrizirvesi.com
DAVET
Çok Değerli Sağlık Profesyonelleri,

Expanscience Laboratuvarları 1950’den bu yana , sahip olduğu dermokozmetik uzmanlığı ile ailelerin ve tüm sağlık çalışanlarının yanında yer almıştır. Ürünlerinde doğal kaynaklı içeriklere öncelik veren, sürdürülebilirlikte geleceğin standardı olan B Corp sertifikalı dünyanın ilk ilaç ve dermokozmetik firması olarak, araştırma geliştirme çalışmalarımız sonucu elde ettiğimiz bilgileri paylaşmak ve en güncel bilimsel bilgileri en geniş erişimle sağlık profesyonellerine ulaştırmak her zaman asıl motivasyonumuz olmuştur.

Mesleki gelişiminize katkı sağlayacağını umduğumuz 2.Mustela Dermopediatri Zirvesi’ni, tıp alanında ülkemizin en önemli liderlerinin yol göstericiliğinde sizlere sunuyor olmaktan son derece gururluyuz. Program akışı ve içeriği sizlerin bilgi ihtiyacına yönelik özel olarak hazırlanmış olan zirve için sabırsızlanıyor ve heyecanla 17 Nisan 2022 tarihinin gelmesini bekliyoruz.

Araştırma geliştirmeye verdiğimiz önem neticesinde elde ettiğimiz yeni bilgileri de paylaşacağımız, yurtdışı konuşmacımızın da konuk olacağı multidisipliner bir yaklaşımla hazırlanan zirve programında odak noktamız bebek ve çocuklar ile yetişkinlerin derileri üzerine olacaktır. Deri ve Nörosensoriti, atopik dermatit, deri döküntüleri ve bunlara yaklaşım, yeni doğan ve deri sorunları ile sık görülen deri enfeksiyonları ana başlıkları altında en son tanı ve tedavi yöntemlerini Türkçe ve simültane tercüman aracılığıyla İngilizce olarak paylaşıyor olacağız.

Katılımın ücretsiz olduğu online 2. Mustela Dermopediatri Zirvesi’ne sizleri davet ediyor olmaktan onur duyuyorum. Katılımınız bizim için büyük mutluluk olacaktır.

Saygılarımla,
Ahmet Fikret Baltaoğlu
Expanscience Laboratuvarları
Türkiye Genel Müdürü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.