2. Uluslararası 17. Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Ekim - 20 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
Erzurum, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
burokongre2023.atauni.edu.tr
DAVET
Saygıdeğer Akademisyenler, Değerli Meslek Mensupları ve Sevgili Öğrenciler,

Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu olarak 2. Uluslararası 17.Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi’ne ev sahipliği yapmaktan gurur duymaktayız. 19-20 Ekim 2023 tarihleri arasında Erzurum’da düzenleyeceğimiz Kongremize sizleri davet ediyoruz.

Büro yönetimi ve sekreterlik alanında yaşanan güncel sorunların ve çözüm önerilerinin paylaşıldığı, yeni gelişmelerin tartışıldığı, büro yönetimi ve sekreterlik eğitimi ile ilgili düzenlemelerin, meslekle ilgili gelecek beklentilerinin katılımcıların görüş ve tecrübeleri ile ele alındığı Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Kongresi 2000 yılından bu yana devam etmektedir. Bu yıl 17.’si gerçekleştirilecek olan Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi’nin ana teması “Dijital Çağda Yönetici Asistanlığı” olarak belirlenmiş; böylece bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmelerin yönetici asistanlığına yansımalarının ele alınması amaçlanmıştır.

Akademisyenlerin, mesleği icra etmekte olan sekreterler ile yönetici asistanlarının ve öğrencilerin bir araya getirilmesini hedefleyen bu kongreye katılımınız ve desteğiniz, büro yönetimi ve sekreterlik alanının gelişimine katkı sağlayacaktır.

Saygılarımızla

Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Yusuf AKAN
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.