4. Liderlik Akademisi ve Yönetim Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Kasım - 26 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE WEB SİTESİ
liderlikakademisi.org
DAVET
Liderlik Akademisi, iş dünyasının sahadaki temsilcileri ile akademisyenlerin bir araya geldiği, bilgi ve deneyim aktarımı ile etkileşimin gerçekleştiği bilgi şölenidir ve bu doğrultuda atılmış ülkemizin en önemli Üniversite-Sanayi İşbirliği adımlarından birini oluşturmaktadır.

IV. Liderlik Akademisi & Yönetim Kongresi, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 24-26 Kasım 2023 tarihlerinde Acapulco Resort & Convention Hotel, Girne-KKTC‘de gerçekleştirilecektir.

IV. Liderlik Akademisi & Yönetim Kongresi’ne TOBB’a bağlı Oda ve Borsa’ların Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları, Meclis Üyeleri, Kadın/Genç Girişimci Kurulları, Genel Sekreterler, Akreditasyon Sorumluları ve oda-borsa personeli ile girişimciler ve işletme yöneticileri katılım sağlamaktadır.

Liderlik, Girişimcilik ve Yönetim öncelikli olmak üzere Sosyal Bilimler alanlarında çalışma yapan bilim insanları ile iş dünyasının buluşturulması öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ayrıca, sunulan eğitimler ve faaliyetlere ilgi duyan tüm iş insanlarının ve kişisel gelişimine önem veren tüm bireylerin katılımına açıktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.