2. Uluslararası 3. Ulusal Sağlık Bakım Hizmetleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Mayıs - 18 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
gulhanesbhk.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

SBÜ Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinin II. Uluslararası ve III. Ulusal Sağlık Bakım Hizmetleri Kongresi 17-18 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Pandemi kuralları çerçevesinde düzenleyeceğimiz kongremizde siz değerli meslektaşlarımızla bir arada olmaktan mutluluk duyacağız.

“Bilgi Güçtür; Gücümüz Birlikteliğimiz” teması ile yola çıktığımız kongremizde, değişen dünya koşulları ve güncel bilimsel gelişmelerin ışığında sağlık bakım hizmetlerinin tüm profesyonellerini buluşturacak ve yenilikçi yaklaşımları paylaşacağız. Bilimsel programda belirtilen konuları ele alarak sağlık hizmetlerinde günceli yakalamayı ve küresel bilgi havuzuna katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Konferanslar, bildiriler ve sosyal aktivitelerin yanı sıra kurslar ile zenginleştirdiğimiz kongremizde sizleri güzel anılarla uğurlamak istiyoruz.

Sağlık bakım hizmetlerinin güncel bilimsel yaklaşımlar ışığında ve uluslararası standartlarda sunulması temel hedefi ile yola çıktığımız kongremiz, katılım ve katkılarınızla güçlenecektir. Sizleri aramızda görmekten onur duyarız.

Saygılarımızla...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.