2. Uluslararası Gazi Sağlık Bilimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Aralık - 17 Aralık 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
saglikbilimlerikongresi.org
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Sizleri Kongre Düzenleme Kurulu olarak 15-17 Aralık 2022 tarihlerinde çevrimiçi olarak düzenleyeceğimiz “II. Uluslararası Gazi Sağlık Bilimleri Kongresi" ne davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duymaktayım.

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ev sahipliğinde, “Küresel Sağlık Sorunlarında Güncel Yaklaşımlar” temasıyla gerçekleştireceğimiz kongremizde akademisyenler ile birlikte, klinikte çalışan sağlık profesyonelleri ile alandaki güncel gelişmeleri paylaşmayı ve işbirliklerini artırmayı hedefledik. Ayrıca, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyetetik, Hemşirelik, Sosyal Hizmet, Dil ve Konuşma Terapisi ve Odyoloji bölümlerinde eğitimini sürdüren tüm öğrencilerin mesleki ufuklarını genişletmeye yönelik önemli konular yer verdik.

Alanında uzman birçok ulusal ve uluslararası konuşmacının yer alacağı kongremizde transdisipliner çalışma modelini benimseyerek, birçok konferans, panel ve kurslara yer verdik. Sözel ve poster bildirilerin de yer alacağı kongremize gönderilen çalışmaların Gazi Sağlık Bilimleri dergisinde yayınlanacağını bildirmek isterim.

Kongrenin, alana gönül vermiş tüm sağlık ve eğitim çalışanlarının bilgi birikimlerine katkıda bulunulacağı, farklı bakış açıları ile yeni fikirlerin paylaşılacağı, çok disiplinli çalışmalar için temellerin atılacağı bir toplantı olmasını hedefliyoruz.

Katılımınız ve katkılarınız ile zenginleşecek olan “II. Uluslararası Gazi Sağlık Bilimleri Kongresi" nde sizlerle görüşmek dileğiyle, saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Bülent ELBASAN

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.