2. Uluslararası 7. Ulusal Pediatri Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Kasım - 30 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Ilıca Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.pediatrihemsireligi2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı ve Çocuk Hemşireleri Derneği İzmir Şubesi olarak 27-30 Kasım 2019 tarihinde Ege’nin incisi İzmir’de Çeşme Ilıca Otel’de düzenleyeceğimiz 2. Uluslararası 7. Ulusal Pediatri Hemşireliği Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük onur duyuyoruz. İzmir pediatri hemşireleri olarak 2007 yılında birincisini ve 2011 yılında üçüncüsünü düzenlediğimiz Ulusal Pediatri Hemşireliği kongrelerinden sonra 2. Uluslararası 7. Ulusal Pediatri Hemşireliği Kongresi’ne siz değerli bilim insanlarının katılımıyla ev sahipliği yapacak olmanın gururunu yaşıyoruz.

Pediatri hemşireleri; evrensel çocuk hakları ve profesyonel hemşirelik rolleri doğrultusunda 0-18 yaş arasındaki çocukların aile ve toplum içinde fiziksel, bilişsel, duygusal ve sosyal yönden sağlıklı büyüme ve gelişmesi, hastalıklardan korunması ve sağlığının en üst düzeyine çıkarılmasında yüksek kaliteli bakımın anahtarıdır. Bu görüşe dayanarak kongremizin temasını “Çocukları Duymak, Sevmek ve Savunmak” olarak belirledik. Bu ana tema çerçevesinde, 2. Uluslararası 7. Ulusal Pediatri Hemşireliği Kongresi’nde pediatri hemşireliği alanındaki güncel bilimsel gelişmeleri, araştırmaları ve deneyimleri paylaşmak üzere akademik, sosyal ve klinik pediatri alanlarında çalışan tüm hemşireleri, çocuk sağlığına hizmet eden ekip üyelerini, çocuk sağlığına ilgi duyan öğrencilerimizi davet ediyoruz.

Saygı ve Sevgilerimizle,

Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Hatice YILDIRIM SARI
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Zeynep CONK
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.