Dr. Behçet Uz Çocuk Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Şubat - 02 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Swissotel Büyük Efes

KONGRE WEB SİTESİ
www.buckon2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi, yetmiş bir yıldan bu yana çocuklarımızın sağlığına kavuşmasına aralık vermeden katkıda bulunmuş, çok sayıda Pediatri ve Çocuk Cerrahisi Uzman hekiminin yetişmesini sağlamış, halen pediatrinin tüm yan dalları ve Çocuk Kalp Damar Cerrahisi yan dal uzmanlık eğitimi de vermekte olan köklü bir kurumdur. Hastanemizden ihtisasını almış olan çok sayıda uzman hekim, geçmişten bugüne ülkemizin dört bir yanında çocuklarımızın sağlığı için çalışmaktadır. Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi olarak bu büyük tarihi geçmişi, hem bilimsel hem sosyal içeriği zengin bir kongre düzenleyerek taçlandırmayı amaçladık.

Bu yıl ilk kez yapılması planlanan kongremizde hekim ve hemşirelere yönelik olarak “Beslenmede Sık Karşılaşılan Sorunlara Yaklaşım ve Çözümleri, Uluslararası Gelişimi izleme Destekleme Rehberi Uygulayıcı Eğitimi, Santral Venöz Kateter Bakım paketi (Bundle) Kursu ve Aşılarda Yenilikler Kursu” başlıklı toplam dört kurs düzenlenecektir. Bilimsel düzeyi yüksek çalışmaların paylaşılacağı, tartışılacağı oturum ve sempozyumlarda, genel pediatri ve tüm pediatri yan dal uzmanlık alanlarındaki yenilikler, güncel uygulamalar yanı sıra çocuk psikiyatrisi konuları, sık karşılaşılan cerrahi sorunlar ve tedavileri gibi çocuk sağlığının her alanını ilgilendiren konular ve sorunlar oldukça geniş bir yelpazede ele alınacak, akılda kalıcı şekilde, algoritmalar eşliğinde sunulacaktır. Kongremize sözlü ve poster bildiriler de kabul edilecek olup, kabul edilen tüm bildiri özetleri İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi Dergisinin (Ulakbim, ESCI) özel kongre sayısında yayınlanacaktır.

Kongreler bilimsel kazanımları yanısıra sosyal birlikteliği de sağlayan ortamlar olduğu için, her branştan, pediatriye gönül veren birçok kişiyi bir araya getirecek olan kongremizin güzel bir iletişim ortamı sağlayacağına da yürekten inanıyoruz.

Doğanın uyandığı ilkbahar mevsiminin ilk günlerinde, güzel İzmir’imizde gerçekleşecek olan kongremizde sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

Hepinizi, hem bilimsel hem de sosyal olarak doyurucu bulacağınız ve anılarınızda yer edeceğine gönülden inandığımız kongremize davet ediyoruz.

28 Şubat - 2 Mart 2018 tarihinde Swissotel Büyük Efes, İzmir’de gerçekleşecek olan Dr. Behçet Uz Çocuk Kongresi’nde görüşmek ümidiyle.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Kongre Sekreteri
Doç. Dr. Şebnem Çalkavur
Doç. Dr. Rana İşgüder

Kongre Başkanı
Doç. Dr. Tanju Çelik

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.