2. Uluslararası Katılımlı Radyoterapi Kongresi ve Eğitim Seminerleri

KONGRE TARİHİ
21 Nisan - 24 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Papillion Zeugma Relaxury Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.rttder2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Radyoterapi Teknikerleri Kongresi (RTTDER 2019);

İki farklı salonda, radyoloji teknikerleriyle beraber iki farklı kongrede, bazı sunumların ortak olacağı buluşma ile 21-24 NİSAN 2019 tarihleri arasında Antalya’da Papillion Zeugma Otelde yapılacaktır.

Bu tarihler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ESTRO 2019 ve Radyoloji Teknikerlerine Yönelik MR kursu göz önüne alınarak ortak kararlaştırılmıştır.Kongremiz Pazar günü her iki derneğin açılış konuşmaları ve Hukuk Köşesiyle birlikte başlayacak olup, Kurslarımız Pazartesi tamgün ve Salı günü olacaktır. Kongre takviminin katılımlarınıza kolaylık sağlamasını diliyorum.

RTTDER 2019 KONGREMİZ ile ilgili hazırlıklarımıza kongre düzenleme kurulumuz üyesi olduğumuz ESTRO ve organizasyon komitesinde bulunduğumuz SEETRO ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak ve sizlerden gelen; Radyoterapi uygulamalında kaliteyi artırmak,bilgi havuzu oluşturmak,eğitim,iletişim ve bilginin yayılması, farklı merkezlerin işbirliğini artırmak,iş akışını optimize etmek,insan faktörlerini dikkate almak gibi önerilerle bilimsel proğramımız şekillenmiştir.

Radyasyon Onkolojisindeki gelişmeler, yenilikler ve RTT gözüyle klinik uygulamalara yansımaların tartışıldığı RTTDER 2019 da ana temamız ‘’RTT ve YENİLİKLERİN ENTEGRASYONU’’ olacaktır.

Ayrıca; yeni gelişen IGRT metodlarıyla birlikte radyolojik argümanların günlük pratiklerimizde daha fazla yer alması; her iki disiplinin ortak katılımıyla birlikte Türk Medikal Radyoteknoloji Derneğiyle birlikte Kongre düzenleme fikrini doğurmuştur. Yönetim kurulumuzun imzasıyla Radyoterapi Teknikerleri Derneği ve Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği birarada Uluslararası Kongre Ve Eğitim Seminerleri düzenleme kararı almıştır.

Kongreler, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip etme şansına eriştiğimiz ve bilgi alışverişi olanağına kavuştuğumuz, sosyal bütünleşme fırsatı bulduğumuz ortamlardır. Bu yıl da bu fırsatla birlikte olacağız.

Özellikle yeni kurulmuş olan genç RTT grubumuz ve Öğrenci RTT grubumuzunda katılımıyla zenginleşecek olan, detaylarını çok yakın zamanda web sitesinden duyuruyor olacağımız RTTDER 2019 kongremize tüm meslektaşlarımızı, tüm radyasyon onkologlarımızı ve medikal fizik uzmanlarımızı ve radyoterapi hemşirelerimizi davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla
Kongre Başkanı
Abidin Tecik

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.