13. Ulusal Endoüroloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Nisan - 14 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Maxx Royal Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.endouroloji2019.org
KONGRE VİDEOSU

												
             DAVET             
Değerli Meslektaşlarımız;

Uzun bir hazırlık dönemi sonrasında 13. Ulusal Endoüroloji Kongresi’nde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duymaktayız.

Ülkemizin içinden geçmekte olduğu zorlu sürecin etkisiyle, kongre bilimsel programının sonuçlandırılması gecikmiş olsa da; Endoüroloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Düzenleme Kurulu olarak önceliğimiz, bilimsel açıdan doyurucu bir ortam yaratmaktı. Bu amaçla 12. Ulusal Endoüroloji Kongresi’nde bildiri oturumlarının ön plana çıkarılması kararı alınmıştı. Burada amacımız, genç meslektaşlarımızın akademik hayata ve bilgi üretim sürecine dâhil olmalarını sağlamak ve bilimsel ortamı özendirmektir. Böylece bu kongrede genç meslektaşlarımız çalışmalarını ana salonda sunacak ve bu sayede bildirilerini konusunda deneyimli akademisyenlerle tartışma fırsatı bulacaklardır. Ayrıca, sözlü sunu ve video oturumlarında ödüle uygun bulunan bildirilerin sahipleri kongre katılımcıları önünde onurlandırılacaktır.

13. Ulusal Endoüroloji Kongresi’nde bilimsel programın büyük ölçüde Üroloji uzmanlarının güncel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlanmıştır. Bu amacın sağlanmasındaki temel görev kongre programında yer almayı kabul eden değerli akademisyenlerimize düşmektedir. Bu konuda ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına olan inancımız tamdır. Ancak yine de; sunum kalitesinin değerlendirilmesi amacıyla, konuşmacıların yaptıkları konuşmalar katılımcılar tarafından bir anket formu aracılığıyla değerlendirilecektir. Bu uygulamanın sunum kalitesinin artırılmasının yanı sıra, kongrenin programa uygun olarak akışına da; yardımcı olacağına inanıyoruz.

Bunun yanında kongremizde Endoüroloji konusunda, teorik ve pratik eğitim ihtiyacına yönelik olarak sabah kursları düzenlemektedir. Bu kurslarda, konusunda deneyimli eğitmenlerle bilgilerini güncellemek ya da geliştirmek isteyen meslektaşlarımız bir araya geleceklerdir. Sabah erken saatte olan bu kurslara özellikle genç meslektaşlarımızın katılımını bekliyoruz.

Dopdolu bir programla verimli bir kongre geçirmeniz dileğiyle, 13. Ulusal Endoüroloji Kongresi’ne hoş geldiniz.

Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin