2. Uluslararası Konya Mikrocerrahi Buluşması

KONGRE TARİHİ
29 Eylül - 01 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
konyamikrocerrahi.com
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

2. Uluslararası Konya Mikrocerrahi Buluşması 29 Eylül - 01 Ekim 2023 tarihlerinde Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde gerçekleştirilecektir.
Meram Plastik Cerrahi Ailesi adına sizleri Uluslararası Konya Mikrocerrahi Buluşması'na da-vet etmekten onur duyarız.

Üniversitemizin yanı sıra Acil El Bakımı ve Mikrocerrahi Derneği (ACELEMDER) ve Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) de toplantının paydaşları olacak-tır.

10 farklı ülkeden 20'den fazla uluslararası ve Türk konuşmacı, üç gün boyunca mikrocerrahi ve süpermikrocerrahi konusundaki deneyimlerini sunacak. Toplantının son gününde çift, kör hakem değerlendirmesinden geçen sözlü bildiriler sunulacaktır. Toplantı günlerinde öğle yem-ekleri, kahve molaları ve otelden toplantı salonuna transferler tüm katılımcılara ücretsiz olacaktır. Cumartesi akşamı ve pazar günü yapılacak olan sosyal programa çalışma arka-daşlarımız da katılabilirler.

Başta asistan arkadaşlarımız olmak üzere dünyanın dört bir yanından katılımcılarımıza bir kez daha toplantımıza hoş geldiniz diyoruz.
Saygılarımızla.

Bilsev İnce, Prof
Toplantı Başkanı

Nedim Savaci, Prof
Onursal Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.