2. Uluslararası Multidisipliner Tıp ve Sağlık Bilimleri Çalışmaları Kongresi-ICOMMEH 2024

KONGRE TARİHİ
27 Mayıs - 28 Mayıs 2024

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.icommeh.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım ve Konuklar;

Sizleri; 27-28 Mayıs 2024, Türkiye, SANAL OLARAK düzenlenecek olan 2. Uluslararası Multidisipliner Tıp ve Sağlık Bilimleri Çalışmaları Kongresi’ne (ICOMMEH-2024) davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.

ICOMMEH-2024 uluslararası akademik bir kongredir ve tıp ve sağlık alanlarını kapsar. ICOMMEH-2024’ün misyonu araştırmacıların, akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden diğer profesyonellerin araştırma sonuçlarını tıp ve sağlık bilimleri alanlarında sunmaları için bir platform oluşturmaktır. Bu kongre aynı zamanda katılımcıların yeni fikirleri, uzmanlık ve deneyimlerini paylaşma, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için ortak bulma konusunda fırsatlar sunmaktadır. Kongremiz aynı zamanda genç araştırmacıların, araştırmalarını sunmalarını, diğer genç araştırmacıların uluslararası topluluklarla iletişim kurmalarını ve konferans sırasında başarılı ve kıdemli araştırmacıların fikirlerini ve tavsiyelerini almalarını sağlamaktır.

ICOMMEH-2024’ün dilleri İngilizce ve Türkçe’dir.

Kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı özet bildiri kitapçığında, hakemlik sürecinden geçtikten sonra tercihe göre ISBN’li tam metinler kitabında yayınlanacaktır.

Ayrıca tam metinler Uluslararası yayınevi (Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir) tarafından bir veya birden fazla uluslararası editörlü ve bilim alanına özel e-kitapta kitap bölümü olarak, hakemlik sürecinden geçtikten sonra editörün kararına göre, 25 Haziran 2024 tarihinde basılacaktır.

ICOMMEH Organizasyon Komitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.