2. Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu-UPUES 2022

KONGRE TARİHİ
24 Mart - 27 Mart 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
2022.upues.com
DAVET
Saygıdeğer Bilim İnsanları

Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi ve Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde Konya Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle “Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu”nun (UPUES 2022) ikincisi 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında yüz yüze ve çevrim içi olarak KONYA Necmettin Erbakan Üniversitesinde düzenlenecektir. Sempozyumun amacı; ülkemizde ve uluslararası platformda yapılan örnek projelerin ve öğretim uygulamalarının bilimsel sonuçlarının eğitim camiası ile paylaşılması, yaygınlaştırılması, öğretmenlerin ve akademisyenlerin proje hazırlama ve uygulama bilgi ve deneyimlerinin paydaşlara aktarılmasının sağlanmasıdır. Aynı zamanda UPUES 2022 ile öğretmenlerin bir kazanımın etkili öğretimi ile ilgili kendilerine özgün uygulama örneklerinin bilimsel sonuçlarına da yer verilecektir. Bu kapsamda; Erasmus, eTwinning, TÜBİTAK, yerel kalkınma ajansları, Bakanlıklar ve diğer kurum ve kuruluşlarca desteklenen projeler, yerel projeler ile okullarda gerçekleştirilmiş örnek öğretim ve eğitim uygulamalarının sempozyumda bildiri olarak sunumu gerçekleştirilebilecektir.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek “2. Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu”nda Erasmus, eTwinning, Tübitak, Kalkınma Ajansları ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Desteklediği Eğitimle İlgili Projeler, Öğretimde İyi Örnekler, Eğitimde İyi Örnekler, Projelerle İlgili Araştırmalar tema olarak belirlenmiştir. Bu kapsamda, okullarda uygulanıp tamamlanmış olan eTwinning projeleri ile yukarda sayılan projeler ve bilimsel çalışmalar sempozyumda bildiri olarak sunulabilecektir.

Sunum ve tam metin dili TÜRKÇE ve İNGİLİZCE'dir

Sempozyumla ilgili duyurular ve ayrıntılar sayfamızdan ileri bir tarihte paylaşılacaktır.

Sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla
Sempozyum Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.