2. Uluslararası Sağlık ve İklim Değişikliği Kongresi-USİD

KONGRE TARİHİ
28 Kasım - 30 Kasım 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
healthclimatecongress.org
DAVET
Kıymetli Katılımcılar;

Tüm sektörler sağlıklı ve güvende olursa, sağlık sektörü de rahat bir nefes alacaktır. Sağlık sektörü de, iklim değişikliği karşısında kendini geliştirmelidir. Kongre, sağlık sektörünün diğer sektörlerle kendisini kıyaslamasını, işbirliği kurmasını ve deneyim paylaşmasını sağlamak için önemli bir platform olacaktır.

Akademisyenler için kongre, yaptıkları veya planlamakta oldukları çalışmaların sağlık ve iklim ilişkisinin hangi aşamasına etki edeceğini gösterecektir.

Yerel yönetimler kongreye en güncel çalışmaları ile katılabileceklerdir. Şu an tüm yerel yönetimler iklim değişikliği ile mücadelede politika üretmektedirler.

Öğrenciler, şehir sakinleri, sivil toplum kuruluşları sektör, akademisyen ve yerel yönetimlerden beklentilerini karşılıklı tartışma şansını yakalayacaklardır. Beklemek yetmez, “haydi birlikte yapalım” diyerek, yeni projelerin tohumlarını da atabileceklerdir.

Ulusal ve uluslararası sağlık ve iklim çalışmaları yürüten kurum, kuruluş ve profesyoneller tüm tarafların bir arada olduğu bu kongrede, geleceğin planlanması ve sürdürülebilirlik açısından yeni bakış açılarını yakalayabileceklerdir.

Hepinize ihtiyacımız var, dirençli toplumlar ayakta kalacaktır. Herkes için sağlıklı iklim dileğiyle, Kasım 2022’de buluşalım.

Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz
Kongre Ekibi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.