24. Ulusal Kanser Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Kasım - 13 Kasım 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
ukk2022.serenaslive.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizde 1975 yılından bu yana düzenlenen 'Ulusal Kanser Kongresi' onkoloji ile ilgili bilim insanlarının buluştuğu en kapsamlı bilimsel organizasyondur.

Bu yıl 24. Ulusal Kanser Kongresi 9-13 Kasım 2022 tarihleri arasında, onkoloji tanısı ve tedavisi ile ilgili 18 derneğin katılımı ile çevrimiçi platformda yapılacaktır. Tanıdan tedaviye multidisipliner yaklaşım gereken kanser hastalığını tüm boyutları ile ele alacağımız ve şimdiye kadar ülkemizde onkoloji alanında oluşturulmuş en geniş katılımlı platformu oluşturmanın mutluluğunu ve haklı gururunu taşımaktayız.

Bu yıl da kongre programımızda ulusal ve uluslararası konusunda uzman bilim insanları davet edilecek, kanserle ilgili son güncel gelişmeler tartışılacaktır. Ayrıca kongre öncesi düzenlenecek kurslar ile programımızın daha da zenginleştirilmesi hedeflenmektedir.

24. Ulusal Kanser Kongresi Düzenleme Kurulu adına sizleri kongremize davet etmekten büyük onur duyuyoruz. Hep birlikte eş paydaşlar olarak gerçekleştireceğimiz kongremizde destekleriniz ve katılımız için sizlere çok teşekkür ederiz.

Sevgi ve Saygılarımızla

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.