Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği 27. Ulusal Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Eylül - 25 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand İzmir Özdilek

KONGRE WEB SİTESİ
www.gkda2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

GKDAYB derneğinin ulusal kongreleri, bugüne dek göğüs, kalp damar anestezisi ve yoğun bakım alanında güncel bilgileri paylaştığımız ve dostluklarımızı pekiştirdiğimiz ortamlar olmuştur.

Derneğin ilk kongresi Nevşehir de yapılmıştır (1992). O günden bu yana düzenlenen kongrelerle, Kapadokya (2015), Marmaris (2014), Trabzon (2013), Bodrum (2012), Antakya (2011), Eskişehir (2010), Gaziantep (2009), Antalya (2008), Malatya (2007), Bolu-Abant (2006), Denizli (2005) gibi Anadolunun pek çok ilinde bir araya gelerek halkımızı ve ülkemizi tanıma fırsatı yaratılmıştır.

Bu yıl, pandemi koşulları nedeni ile zorunlu olarak verilen aradan sonra 27. Ulusal GKDA ve YB kongresi geleneksel yöntemle yüz yüze İzmir’ de gerçekleştirilecektir. İzmir ilimiz, doğal güzellikleri yanında bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’ nin kuruluşundaki rolü ile de hepimizin kalbindedir.

Bu sene yapacağımız kongre programını pandeminin izin verdiği ölçüde zengin bir şekilde planlamaya çalıştık. Bu çerçevede, kongre öncesi düzenlenecek kurslarla belli konulara odaklanılarak yoğun bilgi ve beceri paylaşımı sağlanacaktır. Güncel ve tartışmalı konularda bilimsel sunular ve teknolojik yenilikleri konu alan uydu sempozyumları ile görüş alışverişinde bulunulacaktır. Son gün gerçekleşitirilecek sosyal program ile İzmir ili merkezi gezilecektir.

Bu programı özenle hazırlanmış olan kongrede beraber olabilmek dileği ile sizleri kongremize, İzmir’ e davet ediyorum ve sağlıklı günler diliyorum.

GKDAYB Derneği Yönetim Kurulu Adına

Prof. Dr. Tülün Öztürk

Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.