26. Ergen Günleri

KONGRE TARİHİ
03 Aralık - 04 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ergengunleri2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

03-04 Aralık 2021 tarihlerinde ana temasını “Herkesle Birlikte, Herkesten Uzak Büyürken’ olarak belirlediğimiz, çevrim içi düzenleyeceğimiz 26. Ergen Günleri’ne sizleri davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız.

06 Mart 2020 tarihinde başlayan COVİD_19 Pandemisi tüm dünya genelinde ve Türkiye’de tüm insanlığı fiziksel, ruhsal, sosyal ve ekonomik boyutlarda etkilemiştir.

Biz ruh sağlığı alanında çalışan profesyoneller olarak da bu olağan dışı sürecin her geçen gün çocuklar ve gençler üzerinde farklı şekillerde ve boyutlarda biyolojik, psikolojik, ruhsal ve sosyal olarak etkilerine tanıklık etmekte, sorunlarına çareler aramaya ve gelecek üzerine etkileri hakkında düşünmeye, tartışmaya, araştırmaya ve okumaya devam etmekteyiz.

Kırılgan gruplardan biri olan ergenlerin pandemi sürecinde yaşadığı ruhsal sorunları ve bunların gelişim süreçlerini ve değişimlerini nasıl etkilediği konularını bilimsel çerçevede konuşmak, deneyimlerimizi paylaşmak, gençlerin ruh sağlığını koruyabilecek ve bu dönemde gelişimlerine katkıda bulunabilecek alternatif stratejileri ve pandemi sürecinin geleceğe yansımalarını tartışabilmek için Sempozyumda buluşmak üzere...

Prof. Dr. Füsun ÇETİN ÇUHADAROĞLU

Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin