26. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Kasım - 13 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.allerji.kongresi.info
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği tarafından bu yıl düzenlenecek olan 26. Ulusal Alerji ve İmmünoloji Kongresi 9-13 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Gloria Resort otelde gerçekleştirilecektir.

Alerji ve İmmünoloji ailemiz, aramıza her yıl yeni katılan üyelerimizle ve bu bilime gönül veren meslektaşlarımızla daha da büyümektedir. Bizleri bir araya getirecek olan ulusal kongremizde, uygarlığın bir bedeli olarak giderek artan sıklıkta ve farklı yönleriyle karşımıza çıkan alerjik ve immünolojik hastalıkları her yönü ile ele almayı amaçlıyoruz.

Bilim alanımızda çığ gibi büyüyen gelişmeler ışığında patogenezden tanıya, klinik özelliklerden tedaviye ve korunmaya yeni bilgileri, keşifleri, tanımlamaları, kullanıma yeni giren veya kullanım alanı genişleyen ilaçları konuşmayı istiyoruz. Çok iyi biliyoruz ki tıpta eğitim süreklidir. Bu amaçla eski bilgilerimizi de tazelemeyi planlıyoruz. Ayrıca kongremizde bir araya gelecek olan, yan dal eğitimini sürdürmekte olan asistanlarımız, uzmanlığını almış meslektaşlarımız ve yılların deneyimini taşıyan değerli hocalarımızla günlük pratikte karşımıza çıkan sorunları hep birlikte tartışacağız.

Bu amaçla, kongre düzenleme kurulu ve bilimsel kurul olarak çalışmalara başladık. Çalışma gruplarından gelen önerileri de göz önüne alarak, oturumları oluşturacağız. Oturumları ve toplantıları; “kurslar, paneller, konferanslar, karşıt görüş, usta / çırak ve uzmanına danış” başlıklarında oluşturmayı düşünüyoruz. Bunların yanı sıra alerji ve immünoloji uzmanlarının sağ kolu olan “alerji ve immünoloji hemşirelerimiz” için de kurslarımız olacak.

Kongre bilimsel programının oluşturulması sürecinde, siz değerli üyelerimizden gelecek her türlü öneri ve katkıyı değerlendireceğimizi belirtmek isteriz.

Kongremiz, alerji ve immünoloji alanında bilimsel çalışmalar yapan meslektaşlarımızın çalışmalarını sunmaları ve tartışmaları açısından önemli bir platformdur.

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da bilimsel aktivitelerden sonra günün yorgunluğunu atmak, eski dostlarla bir araya gelmek ve yeni dostluklar kurmak için de zamanımız olacak. Yanı sıra kongremizde katılımcılarımızın duygu ve düşünsel dünyasına katkıda bulanacak sosyal aktivitelerimiz de yer alacaktır.

Siz değerli üyelerimizi ve alerji-immünoloji bilimine gönül veren değerli meslektaşlarımızı kongrede görmekten mutluluk duyacağız.

Kongre Düzenleme Kurulu

Prof. Dr. Aytül Sin
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Demet Can
Bilimsel Kurul Başkanı

Doç. Dr. Ümit Murat Şahiner
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin