12. Anadolu Romatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
01 Mayıs - 05 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bafra, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Concorde Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.arg2019.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Bu yıl onikincisini düzenleyeceğimiz Anadolu Romatoloji Günleri toplantısını Türkiye Romatoloji Derneği ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Romatoloji Bilim Dalı ile birlikte 1-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Concorde Deluxe Hotel & Kongre Merkezi, Bafra, KKTC’de gerçekleştireceğiz.

Kapsadığı konular açısından her yıl ülkemizde Romatoloji alanında en çok tercih edilen toplantılardan biri olma özelliğindeki toplantımızda bu yıl da Türkiye’nin her yöresinden çok sayıda romatoloji uzmanı, hemşire ile sektör temsilcisinin katılımı beklenmektedir. Toplantımız her zaman olduğu gibi siz değerli meslektaşlarımızın katılımıyla başarıya ulaşacak ve bilimsel ve sosyal bir şölen olma şansını yakalayacaktır.

Toplantımızda sizleri aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız.

Düzenleme Kurulu adına,

Dr. İhsan ERTENLİ , Dr. Sedat KİRAZ
Kongre Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin