26. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 30 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.upek2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı işbirliği ile Ulusal Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği tarafından düzenlenecek olan XXVI. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi’nin, 26-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Antalya Titanik Deluxe Otelde gerçekleşeceğini duyurmaktan mutluluk duymaktayız.

Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için, bu alana gönül verenleri bir araya getiren en önemli etkinliktir. Siz değerli bilim insanlarını aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Kongre kapsamında akademisyenler ve araştırıcılar tarafından sunulacak sözlü ve poster bildirileri ve bu alandaki güncel bilgiler ile sorunların tartışılacağı, geleceğe dönük çözüm önerilerinin paylaşılacağı oturumların yer alması planlanmaktadır.

Çocuk Endokrinoloji ve diyabet ile ilgilenen siz değerli bilim insanlarının, uzmanlık öğrencilerinin ve sektör paydaşlarının katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgiye Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği resmi web sitesinden ve www.upek2022.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla
Düzenleme kurulu adına,

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Merih BERBEROĞLU

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.