27. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Ekim - 25 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
allerji.kongresi.info
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız

Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Derneği tarafından düzenlenecek olan XXVII. Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Kongresinin, bütün çabalarımıza rağmen fiziksel olarak yapılabilmesine Covid-19 pandemisinin mevcut durumu nedeniyle olanak kalmamıştır. Daha önce 24-28 Ekim 2020 tarihlerinde planladığımız XXVII. kongremizi 24-25 Ekim 2020 tarihlerinde sanal olarak gerçekleştireceğiz.

Kongremiz, alerji ve immünoloji alanında yurt içi ve yurt dışı güncel gelişmelerin ve bilimsel çalışmaların sunulması ve tartışılmasına zemin sağlayan ülkemizin en önemli organizasyonudur. Bu yıl, farklı ülkelerden konuşmacı olarak kongremize katkı verecek bilim insanlarının yanı sıra ilk defa bir başka ülkenin (İspanya) ulusal derneği de müstakil iki oturum ile yer alacaktır. Teknik koşullar nedeniyle iki paralel salonda iki gün olarak planladığımız sanal kongremiz paneller ve konferanslardan oluşacaktır. Birinci salondaki toplantılar ağırlıklı olarak canlı bağlantı ile, ikinci salondaki toplantılar ise, konuşmacıların hazırlayacağı videolar aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Konuşma sonundaki tartışma kısmı canlı konuşmalar için sınırlı bir sürede yapılabilecektir. Video toplantılar için soru-yanıt olanağı olmamakla birlikte konuşmacı son yansıda dinleyicilerin kendilerine ulaşabileceği ve sorularını sorabileceği bir e-posta adresi verebilir.

Sanal kongremizde sözel ve poster bildirileri de kabul edilecektir. Sunum teknikleri için kongre web sitemizden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, teknik ekibimiz tarafından da her türlü desteği sağlayacağız. İnternet altyapısındaki birtakım eksikliklerden doğabilecek aksaklıkların en az düzeyde olmasını temenni ediyoruz.

Elimizde olmayan nedenlerden dolayı ortaya çıkan bu durum için anlayış ve hoşgörünüzü bekliyor güzel günlerde görüşmek üzere hepinize sağlık ve mutluluklar diliyoruz. Bütün üyelerimizle birlikte Allerji ve İmmünolojiye ilgi duyan tüm meslektaşlarımızı bilimin ışığında aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Görüşmek üzere, sevgi ve saygılarımızla
Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin