28. Ulusal Neonatoloji Kongresi-Sanal UNEKO 28

KONGRE TARİHİ
10 Aralık - 14 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.uneko2020.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Bildiğiniz gibi COVID 19 pandemisi kapsamında alınan önlemler çerçevesinde, 1-5 Nisan 2020’de yapmayı planladığımız UNEKO 28’i, kongre tarihine bir hafta kala, aynı koşullarda yapmak üzere 22-26 Aralık 2020 tarihine ertelemiştik. Ancak pandeminin seyri ne yazık ki 2020 yılı içinde yüz yüze buluşamayacağımızı net bir şekilde göstermektedir.

Bununla birlikte dernek yönetim kurulu olarak, büyük bir heyecan ve emek ile hazırladığımız kongre bilimsel programımızı ne bir yıl daha ötelemeyi ne de herhangi bir bölümünden feragat etmeyi istemedik. Tam tersine teknolojinin tüm olanaklarını zorlayıp bilimsel programımızı daha da zenginleştirerek sizlerle çevrim içi buluşmaya karar verdik.

Kongre öncesi kurslarımız, hemşire oturumlarımızla birlikte 3 ayrı salondaki bilimsel programımız ve ilave sürprizlerimizle 10-14 Aralık 2020 tarihlerinde, bu kez çok daha kalabalık olarak sizlerle buluşmayı istiyoruz. Kullanacağımız üst düzey çevrimiçi platform sayesinde kendinizi hem fiziki kongre içinde gibi hissedecek, hem de bulunduğunuz ortamın konforundan yararlanabileceksiniz.

Sizleri fiziki kongrelerde olduğu gibi sanal kongrelerde de UNEKO farkını görmek üzere Sanal UNEKO 28’e davet ediyorum.

Saygı ve sevgiyle,
Prof. Esin KOÇ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin