16. Anadolu Gastroenteroloji Günleri

KONGRE TARİHİ
11 Eylül - 12 Eylül 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
gastroenterolojisanliurfa2020.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Anadolu Gastroenterohepotoloji ve İç Hastalıklar Derneği olarak 11-12 Eylül tarihlerinde Şanlıurfa'da yapmayı planladığımız 16. Anadolu Gastroenteroloji Günleri, Gastrointestinal ve hepatobiliyer hastalıklarla ilgili bilgilerimizin hem uluslararası literatür hem de kliniklerimizin kendi tecrübeleri ışığında Anadolu'nun değişik şehirlerinde güncellendiği bu toplantılar, gittikçe artan katılımcıları ile gelenekselleşmiştir. Bu yıl da sizlerle birlikte konuşarak, tartışarak ve interaktif ortamlar yaratarak keyifli bir 2 gün geçireceğiz. Program başta gastroenteroloji olmak üzere iç hastalıkları, genel cerrahi, enfeksiyon hastalıkları ve aile hekimliği uzmanlarının ilgisini çekecek şekilde planlandı. Bu seneki toplantımız Covit19 Pandemisi sebebi ile sosyal mesafe kuralları çerçevesinde, riski azaltmak amacıyla Dijital ortamda yapılacaktır.

Hazırlıkların hepsi Sağlık Bakanlığı ile koordineli olarak devam etmektedir. Meslektaşlarımız dijital olarak kongreye bulundukları şehirden katılabilecekleri düzende bir hazırlık yaptık.

Verimli geçeceğine inancımız tam olan programımızda, bizlerle birlikte Dijital kongre deneyimini paylaşmanızdan onur duyacağız. Hepinize şimdiden teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Ahmet Uyanıkoğlu
Harran Üniversitesi, Tıp Fakültesi
Gastroenterohepatoloji Bilim Dalı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin