29. Ulusal Dermatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Ekim - 23 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya Palazzo Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ulusaldermatoloji2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Dermatoloji Derneği olarak, bu yıl sizleri 19 - 23 Ekim 2021 tarihleri arasında Kaya Palazzo Otel, Antalya’da, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz ve bu sene 29’uncusunu düzenleyeceğimiz Ulusal Kongremize davet etmekten büyük sevinç duyarız.

Ulusal Kongremiz, diğer toplantılarımızın birçok özelliğini bünyesinde toplayarak, meslektaşlarımızın bilgilerini, deneyimlerini, görgülerini paylaştıkları; diğer taraftan sosyal programlar içinde birbirleriyle hasret giderdikleri, yeni meslektaşlarıyla tanışarak kardeşlik kurdukları bir şölen özelliğindedir.

Türk Dermatoloji Derneği’nin bu en önemli ve büyük etkinliğine, Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu adına sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyar,

Kongremizde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Emel ERDAL ÇALIKOĞLU
Türk Dermatoloji Derneği Başkanı


Değerli Meslektaşlarımız,

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı olarak Türk Dermatoloji Derneği'miz ile birlikte düzenleyeceğimiz 29. Ulusal Dermatoloji Kongresi, 19 - 23 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya, Belek'te gerçekleştirilecektir.

Kongremizin gerek bilimsel gerekse sosyal içerikleriyle tüm meslektaşlarımızın beklentilerini karşılayabilmesini hedefledik. Bu amaçla, özellikle konularında deneyimli değerli meslektaşlarımızın yanısıra alanlarında çok yetkin yabancı konuşmacılara da yer vereceğiz.

Kongremizde, Dermatoskopi, kozmetik dermatoloji ve dermatoallerji başta olmak üzere özellikle meslektaşlarımızın istekleri doğrultusunda uygulamalı kurslar yapılacaktır. Bilimsel içeriğinin yanısıra, sosyal açıdan da hoşça vakit geçirmeniz amacıyla zengin ve keyifli etkinlikler hazırlamaktayız.

Kongremizin her yönüyle hafızalarda kalacak bir kongre olması çabası içerisindeyiz. Tabii ki sizlerin destek ve katılımlarınızla anlam kazanacak olan 29. Ulusal Dermatoloji Kongre'mizde sizleri ağırlamaktan büyük onur ve mutluluk duyacağız. 19 - 23 Ekim 2021 tarihleri arasında kongremizde sizlerle birlikte olmak dileğiyle.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu adına
Prof. Dr. Akın AKTAŞ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin