1. Uluslararası GAPS Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Aralık - 05 Aralık 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Pullman Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.gapskongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Kronik hastalıklarda etyopatogenezin içinden çıkmakta zorlanıyoruz. Eğitimimizde beslenmenin yer almaması ve temel tıp bilimlerini klinikle birleştiremediğimiz göz önüne alınca; sanatımız, kronik enflamasyon ateşini söndürmek bir yana daha da körüklüyor ve akut olaylarda harikalar yaratan tıp mesleğimiz kronik hastalıklarda şifadan uzaklaşıyor. Oksidatif stres, kronik enflmasyon, genetik, biyokimyasal, mikrobiyolojik, ruhsal, çevresel ve beslenmeyle ortaya çıkan karmaşık klinik tablolar tanı ve tedavimizi güçleştiriyor.

Beslenmenin sağlığa etkileri ilgili çok sayıda yayın var. Doğal ve sağlıklı beslenmenin çok efor gerektirdiği günümüzde, el ele verirsek hem doğa hem de bedenimiz bize sağlık sunacaktır.

Hastalıkların kök nedeni olarak bağırsak ve beslenmeyi kişiye özel olarak tedavinin merkezinde tutan, eksik vitamin/mineralleri yerine koyarak, detoksifikasyon ve yaşam tarzı değişikliklerini ele alarak tedaviyi planlayan GAPS Ailesi olarak, gerçekleştirdiğimiz 8 GAPS Bilgi Paylaşım Toplantısı’nın ardından tüm camia ile buluşacağımız bir kongre zamanının geldiğini düşünüyoruz.

Beslenme, bağışıklık, doğal tedaviler, uyku, egzersiz, nefes, ruh, zihin ve beden sağlığı birlikteliğini bu kez hep birlikte konuşalım dedik. Bu nedenle GAPS Sağlık Derneği ve İntegratif Tıp Enstitüsü olarak, Bütüncül Tıp Okulu katkıları ile 3-5 Aralık 2021 tarihleri arasında Pullman Hotel, İSTANBUL’da “I. Uluslararası GAPS Kongresi”ni düzenlemekteyiz.

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sevgi ve saygılarımla...

Organizasyon Kurulu Adına
Dr. Asuman KAPLAN ALGIN, PhD

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.